logo

KONKURS - Poznaj świat z Cukromanią :)

By | czwartek, marca 20, 2014 3 comments
No i jest :) Pięćdziesiąty wpis na tym blogu :) Żeby to uczcić zapraszam Was do udziału w konkursie :) Zadanie proste, nagrody superowe! Mogę obdarować aż dwie osoby! To co?? Uczcimy tę 50-tkę w wielkim stylu???? :)
Konkurs trwa od 20.03.2014 godz. 9:00 do 27.03.2014 godz. 0:00 (lub 24:00 jak kto woli:))


Oto zasady konkursu - baaardzo proste:

1. Polubić profil CUKROMANIA na FB
2. Udostępnić PUBLICZNIE grafikę konkursową
3. Zaprosić do udziału w zabawie co najmniej 3 swoich znajomych. Zgłosić chęć udziału w komentarzu pod informacją konkursową :D

(Jeżeli ktoś nie ma konta na Facebooku również może wziąć udział - wystarczy, że doda mój blog do obserwowanych, zaprosi 3 inne osoby ze świata bloggera i napisze o tym w komentarzu pod tym postem konkursowym :) Sprawiedliwie?? Pewnie, że tak!)

A potem już wystarczy czekać na wyniki losowania, które jak zawsze wykona Franio w naszej magicznej misce :) Wygrywają dwie osoby!!

Zadanie bardzo proste a nagrody mam dla Was super hiper extra :)
Oto one:

2x Zestaw, w skład którego wchodzi: 6 różnych bajek dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz 3 mapy-puzzle o wymiarach 46cmx33cm: Rzeczpospolita Polska, Europa, Świat-mapa polityczna/Świat-mapa polityczna(wyprawy odkrywcze). W każdym zestawie książeczki oraz mapy świata są różne. Nagrody zostaną wysłane losowo :) Gwarantuję Wam, że są świetne i porządne. Prawdziwa gratka dla dzieci małych, większych i tych całkiem już dużych!! A tutaj więcej zdjęć, żebyście mogli sobie zobaczyć je dokładniej (przepraszam za ich jakość, ale musiałam pstrykać fotki jak Franio spał, bo wiecie co by było, gdyby to widział...:P)
Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze :

  1. Super konkurs i wspaniałe nagrody :) Nasz Kuba to mały mol książkowy i z wielką radością przygarnie nowe książeczki :) a mapy świetne uwielbiamy układać puzle a przy tym ile można się nauczyć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne zestawy nagród, mój syn jeszcze za mały na książeczki, ale czytając krótki opis książeczek muszę dodać je do swojej biblioteki dla swojego maluszka :)

    OdpowiedzUsuń