logo

Cukrzyca na obcasach

By | poniedziałek, listopada 25, 2019 Leave a Comment

Czytałaś już Cukrzycę na obcasach? Nie? Koniecznie musisz to zrobić!


Podsumowując ten rok pod kątem cukrzycy - pisania o niej i mówienia, odnoszę wrażenie, że w tym temacie działo się sporo. To bardzo dobrze! Wśród morza informacji i publikacji warto zwracać szczególną uwagę na te, które są... bliskie samym zainteresowanym. W naszym przypadku są to diabetycy!

Znam ją od wielu lat i zawsze imponowała mi jej wiedza, sposób prowadzenia strony internetowej i to jak tworzy pyszne przepisy. Nie zdziwił mnie więc fakt, że napisanie kolejnej książki po mojej - Cukrzyca typu 1. Rodzinny poradnik cukrzycowywydawnicwo PZWL powierzyło Angelinie Ziembińskiej.
Znalezione obrazy dla zapytania cukrzyca na obcasach
I tak słynna Dietolog napisała fascynujący i niesamowicie praktyczny poradnik dla kobiet z cukrzycą typu 1. 

Cukrzyca na obcasach. Poradnik cukrzycowy dla kobiet grafiką i stylem nawiązuje do rodzinnego poradnika. Oczywiście zmieniły się w niej kolory i motyw przewodni a książka ma niepowtarzalny charakter! Przeczytałam ją z zaciekawieniem jednym tchem, bo zdecydowanie cukrzyca u kobiet jest tematem, w którym musiałam się doszkolić. Nie mogłam lepiej trafić - przecież najlepiej jest uczyć się od bezpośrednio zainteresowanych.

Każda z nas zainteresowana tematem cukrzycy typu 1, znajdzie w Cukrzycy na obcasach cenne dla siebie informacje i wartościową wiedzę dla kobiet na każdym etapie rozwoju i życia. Przecież prowadzenie cukrzycy zmienia się wraz z wiekiem, naszym podejściem oraz etapami, które następują kolejno po sobie - okres dojrzewania, antykoncepcja, planowanie ciąży, ciążę,  urodzenie i karmienie dziecka. Przy okazji wpadają tematy robienia tatuaży, picia alkoholu czy też zabiegów kosmetycznych. Tutaj jest dokładnie tak, jak obiecuje okładka "O cukrzycy takiej, jaka ona jest. O tym jak sobie z nią radzić i nie dać się zwariować".

Jeśli więc jesteś kobietą, (albo mężczyzną, który bardzo kocha swoją partnerkę), śmiało mogę ci polecić tę pozycję wydawnictwa PZWL.

Wydanie: 1, 2019

Autor: Katarzyna Cyganek, Angelina Ziembińska

Wydawca: PZWL Wydawnictwo Lekarskie

Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami

Data premiery: 31.05.2019
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze :