logo
Przede wszystkim jestem mamą! Mamą Franka. Mamą cukrzycową (tak, Franek od 2 roku życia ma cukrzycę). Jestem żoną szczęśliwą!

Jestem edukatorem diabetologicznym - zajęcie to daje mi wiele radości i satysfakcji, pozwala stale rozwijać się i uczyć od innych. Chcę pomagać młodym diabetykom, aby mogli bezpiecznie i NORMALNIE(!) funkcjonować w społeczeństwie. Współpracuję placówkami oświatowymi przygotowując je do bezpiecznego funkcjonowania z diabetykiem na terenie szkoły i przedszkola.

Prowadzę spotkania Cukromaniaków, podczas których wygłaszam prelekcje na temat życia z cukrzycą typu 1., zasad funkcjonowania w chorobie i sposobów radzenia sobie z nią w życiu codziennym. Przykładowe spotkanie zobaczysz TUTAJ

Jestem autorką książki "Cukrzyca typu 1. Rodzinny poradnik cukrzycowy", którą możesz zamówić TUTAJJestem autorką tekstów dla czasopism dla diabetyków, portali, stron, blogów. Piszę teksty eksperckie nie tylko na temat cukrzycy typu 1.

Jestem blogerką. To moja pasja i własny sposób na radzenie sobie z prywatnym, cukrzycowym światem. Jeśli więc prowadzisz firmę, bloga, masz coś, o czym powinien się dowiedzieć świat - fajne produkty, pomysły, propozycje, które warto sprawdzić i pokazać światu, jestem gotowa na współpracę.
Z moją pomocą możesz:
  • zainteresować blogosferę swoimi książkami, zdrową żywnością, nowym produktem, pozytywnym myśleniem. Ostrzegam, że jeśli chodzi o recenzje dokonuję rzetelnych ocen!
  • opublikować artykuł ekspercki
Jestem bajkopisarką... Tak, chyba tak już mogę się nazywać. W zakładce bajki znajdziecie niewielką część tego, co już udało mi się stworzyć oraz współprace, z których jestem bardzo dumna. Chętnie też podejmuję współpracę w zakresie publikacji. Uwielbiam projekty związane z pisaniem bajek, eBooków, poradników. Wspólnie możemy je wydrukować, nagrać a nawet namalować! Fajnie, prawda?

Copywriter? Tak - to też ja!! Mam spore doświadczenie w tworzeniu wszelkiego rodzaju treści o różnej długości, również pod presją czasu ;) Również dla Ciebie mogę stworzyć:
  • profesjonalny artykuł, 
  • tekst ekspercki, 
  • wpis na blogu
Zachęcam do współpracy i kontaktu wszystkich rodziców małych diabetyków. Możemy przejść przez życie z cukrzycą w sposób nietypowy i nawiązać ciekawe znajomości, a także wzajemnie sobie pomóc.

e-mail: cukromania@gmail.com


0 komentarze :