logo
Przede wszystkim jestem mamą! Mamą Franka. Mamą cukrzycową (tak, Franek od 2 roku życia ma cukrzycę). Jestem żoną szczęśliwą!

Jestem edukatorem, szkoleniowcem - zajęcie to daje mi wiele radości i satysfakcji, pozwala stale rozwijać się i uczyć od innych. Chcę pomagać młodym diabetykom, aby mogli bezpiecznie i NORMALNIE(!) funkcjonować w społeczeństwie. Współpracuję placówkami oświatowymi przygotowując je do bezpiecznego funkcjonowania diabetyka na terenie szkoły i przedszkola. Szkolenia możecie zamawiać poprzez:
Marta Ośmianska szkolenia tel.: 668-458-437, akademia@fundacja-cukrzyca.pl

Prowadzę spotkania Cukromaniaków, podczas których wygłaszam prelekcje na temat życia z cukrzycą typu 1., zasad funkcjonowania w chorobie i sposobów radzenia sobie z nią w życiu codziennym. Przykładowe spotkanie zobaczysz TUTAJ

Jestem autorką książki "Cukrzyca typu 1. Rodzinny poradnik cukrzycowy", którą możesz zamówić TUTAJJestem autorką tekstów dla czasopism dla diabetyków (Szugarfrik) , portali, stron, blogów. Piszę teksty eksperckie nie tylko na temat cukrzycy typu 1.

Jestem blogerką. To moja pasja i własny sposób na radzenie sobie z prywatnym, cukrzycowym światem. Jeśli więc prowadzisz firmę, bloga, masz coś, o czym powinien się dowiedzieć świat - fajne produkty, pomysły, propozycje, które warto sprawdzić i pokazać światu, jestem gotowa na współpracę.
Z moją pomocą możesz:
  • zainteresować blogosferę swoimi książkami, zdrową żywnością, nowym produktem, pozytywnym myśleniem. Ostrzegam, że jeśli chodzi o recenzje dokonuję rzetelnych ocen!
  • opublikować artykuł ekspercki
Jestem bajkopisarką... Tak, chyba tak już mogę się nazywać. W zakładce bajki znajdziecie niewielką część tego, co już udało mi się stworzyć oraz współprace, z których jestem bardzo dumna. Chętnie też podejmuję współpracę w zakresie publikacji. Uwielbiam projekty związane z pisaniem bajek, eBooków, poradników. Wspólnie możemy je wydrukować, nagrać a nawet namalować! Fajnie, prawda?

Copywriter? Tak - to też ja!! Mam spore doświadczenie w tworzeniu wszelkiego rodzaju treści o różnej długości, również pod presją czasu ;) Również dla Ciebie mogę stworzyć:
  • profesjonalny artykuł, 
  • tekst ekspercki, 
  • wpis na blogu
Zachęcam do współpracy i kontaktu wszystkich rodziców małych diabetyków. Możemy przejść przez życie z cukrzycą w sposób nietypowy i nawiązać ciekawe znajomości, a także wzajemnie sobie pomóc.

e-mail: cukromania@gmail.com


0 komentarze :