logo
Przede wszystkim jestem mamą! Mamą Franka. Mamą cukrzycową (tak, Franek od 2 roku życia ma cukrzycę). Jestem żoną szczęśliwą!

Jestem edukatorem diabetologicznym - zajęcie to daje mi wiele radości i satysfakcji, pozwala stale rozwijać się i uczyć od innych cukrzycowych rodziców. Chcę pomagać młodym diabetykom, aby mogli bezpiecznie i NORMALNIE(!) funkcjonować w społeczeństwie.

Jestem blogerką. To moja pasja i własny sposób na radzenie sobie z prywatnym, cukrzycowym światem. Jeśli więc prowadzisz firmę, bloga, masz coś, o czym powinien się dowiedzieć świat - fajne produkty, pomysły, propozycje, które warto sprawdzić i pokazać światu, jestem gotowa na współpracę.
Z moją pomocą możesz:
  • zorganizować konkurs, 
  • zainteresować blogosferę swoimi książkami, zdrową żywnością, nowym produktem, pozytywnym myśleniem. Ostrzegam, że jeśli chodzi o recenzje dokonuję rzetelnych ocen!
Jestem bajkopisarką... Tak, chyba tak już mogę się nazywać. W zakładce bajki znajdziecie to, co już udało mi się stworzyć oraz współprace, z których jestem bardzo dumna. Jeśli chcesz mogę napisać bajkę również dla Ciebie! Na przykład jako prezent dla Twojego dziecka lub kogoś innego. Chętnie tez podejmuję współpracę w zakresie publikacji. Uwielbiam projekty związane z pisaniem bajek. Wspólnie możemy je wydrukować, nagrać a nawet namalować! Fajnie, prawda?

Copywriter? Tak - to też ja!! Mam 4-letnie doświadczenie w tworzeniu wszelkiego rodzaju tekstów. Również dla Ciebie mogę stworzyć:
  • profesjonalny artykuł, 
  • tekst ekspercki, 
  • wpis na blogu
Zachęcam do współpracy i kontaktu wszystkich rodziców małych diabetyków. Możemy przejść przez życie z cukrzycą w sposób nietypowy i nawiązać ciekawe znajomości, a także wzajemnie sobie pomóc.

e-mail: cukromania@gmail.com
1 komentarz :

  1. JAk sobie radzić z poczuciem winy??? Mam siłę zajmować się swoim dzieckiem... Ale nie mam już siły znosić samej siebie i tego poczucia bezsilności i winy. enigma2286@wp.pl

    OdpowiedzUsuń