logo


Co mogę dla ciebie zrobić?

Jeżeli:

- prowadzisz firmę/stronę/bloga/portal i poszukujesz bardzo dobrej jakości, mądrych i ciekawie napisanych tekstów,
masz coś, o czym powinien się dowiedzieć świat (fajne produkty, w które wierzysz i mnie do nich przekonasz),
jesteś Wydawcą i chcesz podjąć wyjątkowo kreatywną współpracę i zyskać fajnego, utalentowanego autora, który napisze książkę/poradnik,
szukasz twórcy bajek, który ma dużą kreatywność w sobie a przy tym mimo wieku nie zatracił w sobie pierwiastka dziecięcych marzeń, wyobrażeń, radości życia i ciekawości świata,

jestem osobą, której szukasz - współpracujmy!

Z moją pomocą możesz także:
  • zainteresować blogosferę swoimi książkami, zdrową żywnością, nowym produktem, pozytywnym myśleniem. Ostrzegam, że jeśli chodzi o recenzje dokonuję rzetelnych ocen!
  • opublikować artykuł ekspercki

e-mail: cukromania@gmail.comO MNIENazywam się Karolina Klewaniec i jestem mamą Franka, który jest pod każdym względem absolutnie wyjątkowy! Mamą cukrzycową - Franek od 2 roku życia ma zdiagnozowaną cukrzycę cukrzycę typu 1, w wieku 7 lat zdiagnozowano u niego chorobę trzewną (celiakię).
Jestem edukatorem społecznym, ale również doświadczonym szkoleniowcem z 15 letnim stażem
w szkoleniach prowadzonych w języku polskim i angielskim.
Z tej części swojej aktywności życiowej czerpię mnóstwo  energii, radości i satysfakcji. Pozwalam sobie też stale się rozwijać i uczyć jak najwięcej od innych ludzi .
Chcę pomagać młodym diabetykom, aby mogli bezpiecznie i NORMALNIE(!) funkcjonować w społeczeństwie.
Współpracuję placówkami oświatowymi (szkoły, przedszkola, ale nie tylko), przygotowując je na przyjęcie oraz zorganizowanie bezpiecznego pobytu dziecka z cukrzycą na terenie szkoły i przedszkola. Szkolenia na terenie województwa śląskiego można umawiać tutaj:

Marta Ośmianska szkolenia tel.: 668-458-437, akademia@fundacja-cukrzyca.pl


Żeby nie było monotematycznie, potrafię szkolić w różnych dziedzinach takich jak : sztuka komunikacji, sposoby na rozwiązanie konfliktów czy też tematy związane z promocją zdrowia :)

Prowadzę spotkania Cukromaniaków, podczas których wygłaszam prelekcje na temat życia z cukrzycą typu 1, cukrzycą typu 2 i insulinoopornością oraz innymi chorobami przewlekłymi (u dzieci
i dorosłych), zasad funkcjonowania w chorobie i sposobów radzenia sobie z nią w życiu codziennym. Przykładowe spotkanie zobaczysz TUTAJ

Jestem dumną autorką książki "Cukrzyca typu 1. Rodzinny poradnik cukrzycowy", która powstała we współpracy z wybitnym diabetologiem prof. dr hab. n. med. Przemysławą Jarosz-Chobot oraz dzięki szansie danej mi przez wydawnictwo PZWL.  Możesz ją zamówić TUTAJJestem autorką tekstów w czasopismach dla diabetyków (Szugarfrik) , portalach, stronach, blogach, które do dziś śmigają po Internecie i nie są podpisane moim imieniem i nazwiskiem! Piszę teksty eksperckie nie tylko na temat cukrzycy typu 1. Tworzę teksty do działów zdrowie, uroda, life balance, odżywianie.
No i jestem Cukromamą Cukromaniaka... Blogerką zostałam z miłości do pisania i chęci dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem, podejściem do życia, pasją. Chcę pokazywać jaki jest nasz rodzinny, wypracowany przez lata sposób radzenia sobie w życiu z chorobami przewlekłymi. Jest to też mój osobisty pamiętnik i już teraz kawał życia, bo aż 7 lat pisania tutaj!
Jestem bajkopisarką... Chyba tak mogę się nazywać. W zakładce bajki znajdziesz część tego, co już udało mi się stworzyć oraz współprace, z których jestem bardzo dumna. Uwielbiam projekty związane z pisaniem bajek! Nawet kiedy nie piszę, w głowie mam mnóstwo historii o tym jak wiatr obraził się na ludzi i przestał wiać czy magicznej podróży w miejsce, do którego inni dorośli mają wstęp wzbroniony bo mogę tam być tylko ja, moi słuchacze i mali bohaterowie z wyobraźni. Umówmy się - skoro potrafiłam stworzyć historię o Insulince Ince, wróblu Tobim czy Ropusze Łakomczusze to wiem, ze dla mojej wyobraźni i kreatywności w tym zakresie nie ma granic :)

Copywriter? Tak - to też ja!! Mam spore doświadczenie w tworzeniu wszelkiego rodzaju treści
o różnej długości, również pod presją czasu ;) W każdej chwili mogę stworzyć:
  • profesjonalny artykuł, 
  • tekst ekspercki, 
  • wpis na blogu
A tak przy okazji...
Zachęcam do współdziałania, dzielenia się doświadczeniami i kontaktu wszystkich rodziców małych diabetyków. Możemy przejść przez życie z cukrzycą i obopólnym wsparciem, nawiązać ciekawe znajomości i przyjaźnie... Coś o tym wiem, bo dzięki Cukromani zyskałam wspaniałych przyjaciół
i mogę obserwować innych rosnących, dorastających, usamodzielniających się już nawet Cukromaniaków :)

e-mail: cukromania@gmail.com