logo

Blog odarty z tajemnic, czyli eo, eo, oto moje SEO ;)

By | środa, listopada 05, 2014 2 comments

Pewnie wiecie, że Ania z Przewijaka ma szalone pomysły... bardzo często. Od kilku tygodni krąży po internetach i blogach akcja Eo, Eo, macie SEO?!, w której to blogerzy ujawniają kulisy swoich blogów. Ja też do niedawna nie wiedziałam czym to się je, co to jest SEO, a kiedy pierwszy raz usłyszałam o frazach, pomyślałam sobie "wtf??!!??" No to teraz chcę Wam ujawnić kilka intymnych szczegółów mojego bloga... Eo, eo, oto moje SEO :P


Docieracie do mnie na wiele różnych sposobów. Najczęściej poprzez FB, ale też bardzo chętnie wpisujecie nazwę bloga w wyszukiwarki. Czasami też któraś z zacnych blogerek mnie podlinkuje i do mnie trafiacie. Konkursy przyciągają nieco "czytaczy".

Trafiacie do mnie wpisując frazy w wyszukiwarkach. A ja od czasu do czasu chętnie zaglądam, co wpisujecie i jakiego rodzaju informacji szukacie. Między innymi na mojej stronie. Dzisiaj wybrałam kilka perełek spośród wielu fraz, żeby pokazać Wam jak to wygląda... Podeszłam do tego na luzie i z humorem, więc mam nadzieję, że pośmiejemy się wspólnie! Na szczęście jeszcze nic obraźliwego na mój temat nie wpisaliście :P Za to można trafić do mnie pisząc takie oto rzeczy:

- czy zupa grochowa podnosi cukier - nie mam pojęcia dlaczego google skierował tę osobę do mnie :P Ale tak! Zupa grochowa podnosi cukier. A ponadto powoduje wzdęcia :)

- randka z cukrzykiem - jest możliwa, może być naprawdę przyjemna, ale cukrzyk musi pamiętać o zażyciu insuliny przed romantyczną kolacją. I od razu odpowiadam - nie, całowanie i mizianie nogami pod stołem nie podnosi cukru :D

- co powinien pić cukrzyk - pewnie fraza wiąże się z artykułem, który napisałam O tym, co pić i jak pić.

- uważaj czego sobie życzysz - no dobra, uważam...! :O A tak poważnie pisałam o tym TUTAJ.

- frania instrukcja obsługi - instrukcja obsługi Frania jest długa i skomplikowana. Franio też często się psuje i działa nie tak, jakbym chciała. Nie zamierzam go jednak reklamować... Cała instrukcja obsługi tworzy się na tym blogu, zawiera ponad 170 wpisów.

- czy dziewczyny lubią cukrzyków - no pewnie! Ja lubię bardzo, nawet bardziej niż nie-cukrzyków :D

- zamyślony człowiek choroba - no tak.. tak, tak, zawsze chory człowiek jest zamyślony... Ja najczęściej rozważam nad tym, co mnie boli i czy tabletka mi pomoże... ;)

no i z działu kulinaria, najczęściej gotujecie i pieczecie według mojego przepisu:


Prowadzenie bloga to średnio ciężka praca, mnie daje dużo przyjemności. Pochłania sporo czasu - to oczywiste. W końcu coś musi się tutaj dziać, a ja chcę się Wam do czegoś przydać - jak widać przydaję się do rozwiania wielu różnych wątpliwości :D
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze :

  1. Hahah świetny post. Ostatnio też znalazłam parę śmiesznych fraz, przez które ludzie do mnie trafiają. Uśmiałam się tak jak teraz czytając Twój wpis.
    Mnie również blogowanie zajmuje sporo czasu, ale jakoś tego nie odczuwam, bo uwielbiam to robić. :)

    Pozdrawiam i obserwuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Najbardziej mi się podoba instrukcja obsługi Frani'a ;) I ta randka z cukrzykiem :)

    OdpowiedzUsuń